Červenec 2010

Zauvažovala jsem....

15. července 2010 v 19:47 | Liz |  Moje řečičky
....a dospěla k názoru, že by bylo fér, kdybych se vás na něco zeptala... Zajímal by mě váš názor na jednu věc, a to čeho víc. Jde mi totiž o to, aby se tady objevovaly hlavně věci, které se líbí vám, a tak by mě zajímalo, jestli dáváte přednost fanartu (wallpapery, ikonky) nebo všemožným fotkám, ať už z dílů nebo z nějakých akcí....

Byla bych opravdu moc ráda, kdybyste svůj názor vyjádřili v anketě pod článkem.

Vaše Liz.

ap

Melina opouští CSI NY

15. července 2010 v 15:35 | Liz |  Aktuality
Nejspíš už to asi víte, ale Melina se rozhodla odejít z CSI NY, kde hrála od jejího počátku celých 6 řad. Jedním z důvodů je i to, že potřebuje pauzu a ráda by strávila více času se svojí rodinou. Jiank bude "nahrazena" herečkou jménem Sela Ward, která do seriálu přijde jako vyšetřiovatel z hlavního města (Washington).


Návrat

15. července 2010 v 15:22 | Liz |  Moje řečičky
Ahoj, tak všechny po delší odmlce zdravím.. V Petrohradu to bylo super, je to strašně hezké město. Jinak důvod mé nepřítomnosti by bylo asi složité vysvětlovat a tak to shrnu do dvou slov: zdravotní potíže. Už asi 10 dní jsem u babičky, ale k PC se mi podařilo dostat až teď.. A ani si mě moc neužijete, protože v neděli odjíždím na tábor na 3 týdny a pak mám brigádu. Za normálních okolností bych se tu nejspíš sem tam v době brigády objevila, ale rodiče si usmysleli, že předěláme koupelnu a kuchyň... A to znamená, že celý byt bude absolutně neobyvatelný a my budeme muset být u babičky, která ovšem nemá PC....... Pokusím se něco přednaSTAVIT, ALE NIC NESLIBUJU.

Vaše Liz.

ja