Aktuality

Crossover s......... CSI Las Vegas

2. prosince 2012 v 21:39 | Liz
Jak jste už nejpíš pochopili z nadpisu, chystá se crossover s CSI Las Vegas. Měl by být odvysílán někdy v únoru a už teď víme o čem bude.
Mac přijede do Las Vegas navštívit svou přítelkyni (pro připomenutí ZDE), jenže zjistí, že zmizela. Takže mu nezbývá než se zapojit do vyšetřování.
Druhá část se bude odehrávat v New Yorku, kde bude pokračovat pátrání.

A co malá Messerová?

4. srpna 2012 v 11:18 | Liz
Už se tu objevilo několik informací o nové řadě. Tak k tomu přidám ještě jednu :-). Ale tentokrát se nebude jednat o "všeobecnou" informaci". Jak jste asi pochopili z nadpisu, jedná se o Lucy.

Lucy se v seriálu objeví ve čtvrtém díle a opět budou problémy (jako okolo Messerovic rodinky). Tentokrát by ale Lucy neměla být v ohrožení (to bude někdo jiný - ale víc vám nepovím :-)).

Názvy epizod.......

27. července 2012 v 11:13 | Liz
Mám pocit, že s informacemi o 9. řadě se v poslední době roztrhl pytel..... Tentokrát se objevilo něco k epizodám, a to názvy prvních dvou. V obou se bude řešit případ žháře.

A tady to máte:
9x01 - Reignited
9x02 - Where There´s Smoke....
9x03 - 2 918 Miles
9x04 - Unspoken
9x05 - Misconceptions
9x06 - The Lady in the Lake
9x07 - Clue: SI
9x08 - Late Admissions
Kdybych náhodou narazila na názvy dalších dílů samozřejmě je sem přidám. :-)

Kdypak začne 9. řada????

25. července 2012 v 9:17 | Liz
A teď jedna dobrá zpráva.... CBS konečně zveřejnila datum, kdy se CSI NY začne vysílat. Tentokrát se tak stane 28. září (pátek). Seriál se tentokrát bude vysílat dříve, což znamená od 20:00 (8 p.m.).

CSI NY bude!!!!!

14. května 2012 v 21:51 | Liz
Zdravím,

teď jedna velmi aktuální informace (z 13. května). CBS konečně rozhodla, jak to bude s Kriminálkami. Jak už možná víte, CSI Las Vegas bude pokračovat, to se ví už někdy od března. Ale nejisté to bylo se zbývajícími dvěma, s CSI Miami a právě s CSI New York.
Teď už je ale jasné, že tou druhou Kriminálkou, která bude pokračovat, bude CSI New York! (Takže to "schytalo" CSI Miami). Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na září, kdy se snad dozvíme, jak to dopadlo s Macem.

Vaše Liz.

by MissLiz_2009

Objeví se malá Messerová ještě v seriálu???

14. března 2012 v 22:04 | Liz
Jedna novinka týkající se Lucy Messerové. :-)


Uvidíme v seriálu Lucy Messerovou ještě před koncem řady?

Nejspíš ano, protože jak říká producent seriálu Trey Callaway, diváky zajímá děj okolo Dannyho, Lindsay a Lucy. Navíc je prý velmi zábavné tyto scény psát. Diváky taky bude zajímat, jak Lucy vypadá poté, co se v seriálu rok neobjevila.

Já osobně proti tomu nic nemám. Díly s Lucy se mi vždycky líbily a aspoň to do seriálu přináší trochu víc reality. Přece jenom, v běžném životě se nezabýváte jenom důkazy. :-)

Že by se Mac zamiloval????

20. ledna 2012 v 7:48 | Liz
Že by se nám Mac znovu zamiloval? Zatím to tak vypadá. Bývalá hvězda seriálu Detroit Megan Dodds se objeví v několika epizodách jako nová láska Maca Taylora. ,,Do konce řady - která možná bude, mmožná nebude poslední - se v seriálu budeme zabývat Macovým romantickým životem." říká Zach Reiters, producent seriálu.
Megan Dodds bude hrát Christine, ženu z Macovy minulosti. V minulosti se velmi přátelil s jejím bratrem, který byl také policista.


Tak uvidíme, co s tím scénáristé vyvedou. Abych byla upřímná, moc se mi to nelíbí, a doufám, že se to nepřehoupne do další řady (jestli bude).

Nový design

15. listopadu 2010 v 19:59 | Liz
Ahoj, tak jak jste si nejspíš všimli, změnila jsem design. Tentokrát je takový spíš vánoční a ve veselých barvách, ta černá už na mě začínala působit krapet depresivně. Jeho autorkou je Lindsey (ZDE) a tímto bych jí za vyrobení tohoto nádherného designu chtěla moc a moc poděkovat.... Je opravdu super!!!!! Jinak nevím, jak to bude nadále vypadat s články, jsem si plně vědoma toho, že za poslední týden tu nic nepřibylo.... Mám totiž potíže s jedním předmětem a táta dost osekal čas, který můžu trávit na počítači (prý abych se mohla víc věnovat škole). Za případnou delší absenci článků se vám tímto omlouvám.....

Vaše Liz.

AA

Novinky - 7. řada

28. srpna 2010 v 16:15 | Liz
• Melina Kanakaredes odchází ze seriálu.
• Nová postava - Jo Danville (hraje Sela Ward) přichází jako náhrada za Stellu.
• První díl nové řady se jmenuje "The 34th Floor".
• Vysílání premiérových dílů bude v pátek.


Tento článek se budu snažit průběžně doplňovat.

Melina opouští CSI NY

15. července 2010 v 15:35 | Liz
Nejspíš už to asi víte, ale Melina se rozhodla odejít z CSI NY, kde hrála od jejího počátku celých 6 řad. Jedním z důvodů je i to, že potřebuje pauzu a ráda by strávila více času se svojí rodinou. Jiank bude "nahrazena" herečkou jménem Sela Ward, která do seriálu přijde jako vyšetřiovatel z hlavního města (Washington).

Spoiler - obsazení 7. řady

19. května 2010 v 17:21 | Liz
Tak jsem pro vás přeložila jeden důležitý spoiler.....


Otázka: Četla jsem, že chtějí obsadit nějakou novou ženskou postavu do CSI Ny. Jsou nějaké informace nahrazení nebo o přidání? Jinými slovy, je někdo, kdo se v září nevrátí? - Kate

Mohu vám říct, že se nejedná o nahrazení Anny Belknap nebo Meliny Kanakaredes. Obě se oficiálně vrátí v příští řadě. Zatím to ale není jisté u zbytku obsazení.Takže máme jistotu, že obě dámy opět uvidíme v září v CSI NY. :-)

Kdy se začne vysílat 7. řada???

19. května 2010 v 17:03 | Liz
Tak už se ví, kdy se v Americe začne vysílat 7. řada našeho oblíbeného seriálu. CBS zveřejnila data a tak se můžeme těšit na novou řadu. Nová řada CSI New York se začne vysílat ve středu 23.9. v obvyklém čase 22:00 (10 p.m.).

smac

Nový člen týmu

10. srpna 2009 v 22:57 | Liz
Tak už víme, jak se bude jmenovat nová posila newyorských kriminalistů.......
Její jméno bude Haylen Becall a bude jí hrát herečka Sarah Carter.Postava Haylen bude těsně po studiích a bude "uklízecí" laborant (moc tomu nerozumím, ale žádný jiný výraz pro spojení Clean Up mě nenapadl). Chtěla by se stát součástí týmu CSI.

Spoiler z TV Guide

9. srpna 2009 v 21:37 | Liz
Takže je to oficiální. Melina i Anna budou účinkovat v nové řadě našeho oblíbeného seriálu.

Kate: Četla jsem, že by měla být nová ženská postava v CSI NY. Jsou nějaké informace o výměně nebo přidání další postavy? Jinými slovy, je někdo, kdo se v září nevrátí?

Mohu vám říct, že se o nahrazení Anny Belknap nebo Meliny Kanakaredes. Obě se oficiálně vratí v nové řadě. Nejsem si jistý zbytkem obsazení.

Názvy prvních čtyř epizod 6. řady

9. srpna 2009 v 21:06 | Liz
Takže, jak asi vyplývá z nadpisu, jsou známy názvy prvních 4 epizod nové řady. Zatím jsem nenašla žádné promo fotky k prvnímu dílu, ale hned jak je najdu, tak je tu máte...

6x01 Epilogue
6x02 Black List
6x03 Lat/Long
6x04 Dead Reckoning

Kdy se začne vysílat 6. řada???

30. června 2009 v 19:47 | Liz
Kdy se začne vysílat 6. řada??? Toť už není tajemstvím. CBS zveřejnila data, ve kterých se CSI vrátí na obrazovky. A u CSI New York to je ve středu 23. září a to v obvyklém čase od 22:00 (10 p.m.).

Jak se jmenuje malá Messerová?

22. června 2009 v 16:07 | Liz
Na přání IONEL jsem zapátrala. Abyste totiž rozuměli IONEL měla dotaz ohledně jména Dannyho a Lindsayiny dcery. Tak tady to máte: holčička se jmenuje Lucy (Dannyho návrh, Lindsay chtěla Lydii). Doufám, IONEL, že jsem odpověděla na tvůj dotaz.


SB - Jani$Qua

27. května 2009 v 12:26 | Liz
Po delší době nové SB. Tentokrát je to Jani$Qua, moje spolužačka ze třídy. Na jejím blogu najdete spoustu zajímavých věcí, např. příběhy, které sama píše nebo různé návody, hudbu, ......... Její blog určitě navštivte, sice tam příspěvky nepřibývají často, ale určitě stojí za návštěvu.

Její blog najdete zde.

P.S. Cenu dodám, až budu na vlastním PC. (Teď jsem ve škole.)

Povídky

18. března 2009 v 18:21 | Liz
Tak vám zase píšu. :) Možná se divíte, proč tu už dlouho nepřibyla žádná povídka. Je to z toho důvodu, že mě už nebaví tahle "série" povídek, kterou jsem začala psát asi před rokrm ještě na svém prvním blogu. Myslím si, že se můj styl psaní trochu změnil a proto mě už nebavilo psát povídky stylem samé dialogy, občas nějaké vypravování. DOufám, že se na mě nezlobíte a v nejbližší době čekejte další (tentokrát novou) povídku.

Liz

CSI NY na Nově

19. února 2009 v 14:45 | Liz
Asi to už všichni víte, ale radši too sem napíšu. Jak napovídá nadpis, tak Nova se rozhodla reprízovat 2. řadu CSI NY. Opakování začíná 20.2. (takže tenhle pátek) od 17.35. A ještě s jednou věcí nám Nova udělala radost: v úterý 3.3. začne od 21.25 vysílat 3. řadu našeho oblíbeného seriálu. A myslím, že nám udělá radost i se 4. řadou: tu má plánu vysílat ještě letos.

Huráááááá!!!!!!

24. října 2008 v 17:04 | Liz
Jupí!!!!! Právě jsem si v TV programu přečetla, že po skončení 6. řady Las Vegas příští čtvrtek začne Nova opět vysílat 1. řady CSI New York. Takže to znamená, že po (skoro) 3 měsících budeme znovu moct sledovat naši oblíbenou kriminálku a to každý den!!!!! A jestli to Nova uděla jako loni s Miami, tak je dost možné, že po skončení 1. řady hned naváže druhá!!!!!!!

Anna Belknap je podruhé těhotná

1. října 2008 v 21:25 | Liz
Jak už napovídá nadpis Anna Belknap je podruhé těhotná! Jak píše zipik na svém blogu CBS a scénaristi se k tomu vyjádřili takto: ,,Nehodláme to znovu skrývat." A z toho vyplývá, že Anna (Lindsay) bude těhotná i v seriálu. A otcem bude samozřejmě Danny!!! Pro fanoušky D/L nastanou zlaté časy.
Tento článek je z blogu od zipika (zde). Článek jsem maličko opravila (co se týče pravopisu), tak doufám, že to majitelce nevadí.
Jinak tři otázky od fanoušků najdete v celém článku. (+ ještě originální text v angličtině, který jsem našla na internetu.)

Kde hrají....

9. června 2008 v 21:41 | Liz
Tady je nějaké info o tom, co natočili nebo natočí herci z CSI NY. Přehled filmů najdete v celém článku. Jinak pokud budete kopírovat, prosím, kopírujte se zdrojem, sama jsem to překládala.
Hvězdy CSI NY nezůstávají pozadu za ostatními a také natočili mnoho filmů, které v blízké budoucnosti budeme moci shlédnout. Myslím si (autor tohoto článku), že je opravdu vtipné, že můžeme tři z nich vidět dohromady v novém filmu. Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo a Hill Harper společně hrají ve novém filmu This Is Not a Test.
A teď už malý přehled toho, kde herci z CSI NY hrají.

Behind the Scenes - 5. řada

8. června 2008 v 12:23 | Liz
Našla jsem tři fotky z natáčení 5. řady. Na fotkách je Melina, Gary a Eddie.

Vysílání 5. řady

8. června 2008 v 12:07 | Liz
Na blogu melonky jsem našla docela zajímavé info ohledně vysílání Kriminálek.
První díl 5. řady CSI NY (Veritas) odvysílá CBS ve středu 24.9.
 
 

Reklama