Hope

Hope (5. kapitola)

23. ledna 2011 v 20:06 | Liz
Tak a je tu závěrečná část povídky Hope. Tahle část se doslova psala sama, jsem s ní docela spokojená. Každopádně se nemusíte obávat, že povídky skončí, už mám rozpracovaný jeden námět a zatím jsem docela spokojená.... A závěrečný dík opět patří Kathy, Kessy a veve za jejich dlouhodobou podporu a komentáře. Moc si toho vážím!!!!!

Hope - www.liz-csiny.blog.cz

Hope (4. kapitola)

13. ledna 2011 v 22:31 | Liz
Tak zase další kapitolka povídky. Už se pomalu chýlí ke konci, ovšem mám v záloze další dvě povídky s poměrně zajímavými náměty (aspoň podle mě). Ale teď zpátky.... Tahle kapitola je celkem zlomová, byla bych ráda, kdyby jste si ji přečetli....

Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Kathy a Kessy za jejich dlouhodobou podporu při psaní jakýchkoliv povídek a taky Veve, která sice na blogu moc povídek neokomentovala, ale za to mi její komentáře dodaly optimismus.


Ještě jednou DÍKY!!!!!!

as

Hope (3. kapitola)

30. prosince 2010 v 15:49 | Liz
Za chvíli odjíždím k babičce, tak vám sem aspoň hodím novou kapitolu povídky... Doufám, že se vám bude líbit.. A trochu jsem předělala Macovu povahu (aspoň si to myslím), tak doufám, že to nevadí...

P.S. Děkuji svatě27, Kathy a Kessy za komentáře...

dl

Hope (2. kapitola)

20. prosince 2010 v 22:16 | Liz
Tak zase taková kraťoučká část. Chtěla jsem ještě jeden odstavec nakonec, ale nějak mi přišlo, že by se tam nehodil..... Doufám, že se vám první část líbila a bude se líbit i druhá... A ještě menší vysvštlivka: federály, o kterých mluví Stella, jsem myslela agenty FBI.

dl

Hope (1. kapitola)

15. prosince 2010 v 22:46 | Liz
Tak tu máte novou povídku... Je zbrusu nová, námět mě napadl při posluchání jedné smutné písničky a i povídka bude místa zrovna ne moc veselá.... Jinak nijak nenavazuje na tu sérii, kde vystupuje Lynn, bude to prostě taková jednorázová kapitolová povídka (něco na způsob Kathyiných povídek, aspoň v to doufám :-D). Ještě menší upřesnění: Danny a Lindsay mají Lucy, které je v povídce asi 2,5 roku a nejsou manželé, takže Lindsay používá příjmení Monroeová.
A teď už kraťoučká kapitolka na úvod....
aa
 
 

Reklama