Lost and Found

Lost and Found - kapitola 7

5. července 2012 v 14:09 | Liz
Opět další kapitola povídky Lost and Found aneb mé "skvělé" překladatelské schopnosti. V téhle části se děj stále soustředí na dění v laborce a pátrání.
Jinak odjíždím pryč a nevím, kdy zase budu mít příležitost dostat se na PC, takže se nějaké články pokusím přednastavit. :-)


Lost and Found - kapitola 6

28. května 2012 v 22:13 | Liz
V celkem slušné době se tady objevuje další díl povídky Lost and Found. Čili další z mých "skvělých" překladatelských počinů. Kdybyste zapomněli, co se dělo v minulé části, stačí jen rozkliknout rubriku.
Děj se opět vrací do laborky a začíná to nabírat grády (aspoň podle mě :-)).


Lost and Found - kapitola 5

29. března 2012 v 21:55 | Liz
Skoro po roce se tu objevuje můj další "skvělý" překladatelský počin. Zase jde o povídku Lost and Found s Dannym, Lindsay a Lucy v hlavních rolích. A teď krátké shrnutí předchozího děje (přece jenom, už je to skoro rok).

Lindsay a Danny vzali Lucy k doktorovi, jelikož měla zvýšenou teplotu. Nakonec se ztoho vyklubal zápal plic. Cestou z nemocnice měli menší autonehodu. Lindsay a Lucy ovšem byly uneseny lidmi z auta, které srážku zoůsobilo. A tak se rozjíždí pátrání.....

Lost and Found - kapitola 4

12. dubna 2011 v 21:12 | Liz
Tak tohle je zatím můj rekord v překladu této povídky. Doufám, že se bude líbit, konečně se tu začíná rozvíjet děj... Jinak se omlouvám za absenci povídky She isn´t my daughter. Sice už ji mám napsanou, ale potřebovala bych ještě aspoň tak jeden odstaveček napsat, jenže inspirace se nějak nechce dostavit...... Každopádně se ji pokusím co nejdřív dopsat.
Jinak moc děkuji za komentáře natalii23, veve a Kessy. Příjemné čtení!!!!


Lost and Found - kapitola 3

19. března 2011 v 18:40 | Liz
Tak po 2,5 měsících opět mnou přeložená kapitola povídky Lost and Found. Doufám, že se vám bude líbit, je totiž docela zásadní pro další děj. Jinak bych moc chtěla poděkovat veve a Kessy za jejich skvělé komentáře.
P.S. Kessy, tvůj pocit byl správný (tvůj komentář ke 2. kapitoleZDE) .


Lost and Found - kapitola 2

4. ledna 2011 v 7:00 | Liz
Tak po půl roce další z mých skvělých překladatelských děl. Zase jde o povídku Lost and Found, možná si na ni někteří vzpomínáte... Pokusím se, aby tady další kapitola přibyla co nejdřív, objevila jsem totiž úžasnou povídku v AJ se SMACked a s Flackem a Jess a ráda bych se je pokusila přeložit... Ovšem podle mě nemá cenu rozjíždět tady tři překlady naráz, jelikož by pak v tom všichni měli akorát zmatek. Takže až se trochu rozjede tahle povídka, je dost pravděpodobné, že se tu objeví nová (jako překlad - povídka Hope a ostatní poběží dál).....

aa

Lost and Found - kapitola 1

31. května 2010 v 20:53 | Liz
Tak jsem přeložila první kapitolu povídky Lost and Found. Doufám, že se bude líbit..... Doufám, že u povídky zanecháte komentář...... Jinak se nějakým záhadným způsobem neobjevil předchozí článek, tak aspoň uvádím odkaz na video trailer k povídce (ZDE)...
dm

Lost and Found - trailer

31. května 2010 v 14:59 | Liz
Tak podle vašich komentářů jsem pochopila, že by vám nová povídka nevadila... Na youtube jsem našla tariler a rozhodně doporučuju se na něj podívat, patřičně vás uvede do děje!!!


 
 

Reklama
Reklama