Mac Taylor

Jak šel čas...... s Macem (II.)

8. října 2012 v 11:23 | Liz
Tak a je tu pokračování série Jak šel čas..... A první postavou na kterou se zaměříme bude Mac.


Macova přítelkyně Christine

1. července 2012 v 13:18 | Liz
Možná si vzpomenete na článek z ledna (ZDE), kde se psalo o Macově nové lásce. Rozhodla jsem se proto trochu zapátrat a zjistit, jak vypadá. Hledání bylo úspěšné :-), takže tady máte několik fotek.Jak šel čas...... s Macem (I.)

5. června 2012 v 18:25 | Liz
Další "obětí" série Jak šel čas.... se stává Mac. Uvidíme, na co u něj narazíme. :-) Zatím to plánuju jen u hlavních postav, ale není vyloučeno, že by mohly přibýt i jiné postavy (třeba Adam). Ale teď už k Macovi. :-)


Mac → Fotky

24. září 2009 v 21:57 | Liz
Tak konečně nový článek!!!! Omluvám se, že je až dnes a ne včera, jak jsem slíbila, ale taťka mi PC zapojil až dnes.... Tak tu máte několik málo fotek s Macem.. Jinak pro zipika: do sboru chodím už dost dlouho, už od školky...

by MissLiz_2009

Mac scan

2. prosince 2008 v 16:18 | Liz

Sada Mac

26. července 2008 v 18:31 | Liz
Poslední sada, tentokrát s Macem. zdroj

Mac Taylor

6. května 2008 v 20:32 | Liz
Detektiv Mack 'Mac' Taylor je šéfem newyorské vyšetřovací skupiny CSI. Jeho životní i profesní filozofie se dá shrnout do jedné jednoduché věty: "Všechno souvisí se vším." Pochází z Chicaga a své vlasti začal sloužit jako důstojník námořní pěchoty. Po ukončení vojenské kariéry se přestěhoval do New Yorku, kde díky odvaze a hrdinství, které prokázal i během své služby u armády, rychle stoupá jako policejní vyšetřovatel. Přes několik stupínků u NYPD - New York City Police Department se nakonec natrvalo dostává do CSI - Crime Scene Investigation Division. Jako jeden z nejlepších kriminalistů se nezabývá pouze otázkou proč, ale stejně důležité je pro něj vědět i jak. Souběžně s maximálním pracovním vytížením musí řešit i svůj neuspořádaný osobní život tři roky po smrti manželky, která zemřela 11. září při útoku na WTC (World Trade Center).
 
 

Reklama