What I did wrong?

What I did wrong? (8. kapitola)

10. listopadu 2013 v 16:08 | Liz
Tak po hooodně dlouhé době (rok a půl) se tu objevuje další díl povídky z mé dílny. Děj už se začne po malých kouscích rozmotávat a pomalinku začne docházet k propojení Dannyho aktivit a newyorského případu. Slibuju, že tentokrát se budu snažit, aby další kapitola přibyla co nejdřív a ne až za rok. :-)
P.S. Děkuji Ann Taylor za komentář.What I did wrong? (7. kapitola)

8. června 2012 v 21:49 | Liz
Tak zase další část povídky. Tentokrát to trvalo trochu déle, než jsem původně zamýšlela, ale jak už jsem psala - prostě jsem nevěděla, jak myšlenky "hodit" na papír.
V téhle části se opět podíváme k Dannymu na školení a taky se tu objeví jedna nová postava.
Přeji příjemné čtení!!!!!

What I did wrong? (6. kapitola)

21. května 2012 v 21:18 | Liz
Zase další kapitolka.... Tentokrát je kratší než obvykle, jelikož zítra jedu na třídenní exkurzi se školou a nemám moc volného času. Každopádně v příští kapitole se to pokusím vynahradit....
Jinak v případu vraždy dochází k výraznému posunu a ani Danny nezůstane zkrátka. :-)
Příjemné čtení!!!!
What I did wrong? (5. kapitola)

5. května 2012 v 22:56 | Liz
Po delší době opět další kapitolka. V téhle části se trchu víc podíváme na zoubek Dannyho a jeho podivnému počínání. Zároveň s tím se o kousek posuneme v případu minneapoliského detektiva. Přeji příjemné počtení!!!!!!

What I did wrong? (4. kapitola)

13. dubna 2012 v 22:22 | Liz
Jak jsem slíbila, je tu další část povídky. V téhle kapitole se už začíná dít něco, co aspoň trochu souvisí s vraždou minneapoliského kriminalisty. Zároveň dochází k návratu Lindsay do New Yorku. Přeji příjemné počtení!!!!

What I did wrong? (3. kapitola)

1. dubna 2012 v 21:58 | Liz
Začínám plnit svůj slib ohledně povídek.Takže se tu objevuje další část povídky o detektivech z New Yorku a z Minneapolisu. V téhle části se rozbíhá několik "tajemství", jejichž rozuzlení ne vždy bude jednoduché. Taky bych chtěla poděkovat Ann Taylor za milý komentář. Mé poděkování patří rovněž simce03.

Přeji příjemné počtení!
What I did wrong? (2. kapitola)

19. března 2012 v 21:43 | Liz
Takže druhá kapitola povídky. Tahle je taková nezáživná a trochu kratší než jsem plánovala, ale už se tam začíná rozbíhat případ..... Doufám, že se bude líbit.
What I did wrong? (1. kapitola)

7. března 2012 v 22:30 | Liz
Po nějaké době se tu opět objevuje povídky z mojí dílny. Tentokrát se nebude jednat čistě o případ newyorských kriminalistů a rozhodně to bude zajímavé. Doufám, že povídka se bude líbit. :-) A v závěru bych chtěla poděkovat všem, co četli předchozí povídku She isn´t my daughter.

 
 

Reklama